This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

526 S Tomahawk Ave
Tomahawk, WI 54487
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Auto Repair
Building Size
7,000 SF
Building Class
C
Year Built
1970
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.33
Lot Size
0.49 AC
Frontage
120’ on S Tomahawk Ave

Amenities

  • Air Conditioning

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
286-3406-032-0063
Land Assessment
$51,400
Improvements Assessment
$178,000
Total Assessment
$229,400
  • Listing ID: 3612698

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 526 S Tomahawk Ave, Tomahawk, WI 54487