This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

521 Cotton Ave
Millen, GA 30442

Building Size
3,280 SF
Building Class
C
Year Built
1966
Building Height
2 Stories
Typical Floor Size
1,640 SF
Building FAR
0.75
Lot Size
0.10 AC

Parcel Number
M09-110
Land Assessment
$960
Improvements Assessment
$24,000
Total Assessment
$24,960
  • Listing ID: 26225616

  • Date on Market: 7/21/2022

  • Last Updated:

  • Address: 521 Cotton Ave, Millen, GA 30442