This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

523 Cedar St
Wallace, ID 83873
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Storefront
Building Size
2,754 SF
Building Class
C
Year Built
1960
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.70
Lot Size
0.09 AC
Zoning
CB

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
B00500180210
Land Assessment
$44,550
Improvements Assessment
$148,475
Total Assessment
$193,025
  • Listing ID: 22933017

  • Date on Market: 5/5/2021

  • Last Updated:

  • Address: 523 Cedar St, Wallace, ID 83873