This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

5231 South St
Nacogdoches, TX 75964

Building Size
7,200 SF
Building Class
C
Year Built
1998
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.06
Lot Size
2.96 AC
Zoning
F1 - Commercial
Frontage
340’ on South Street

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
77875
Land Assessment
$135,810
Improvements Assessment
$564,740
Total Assessment
$700,550
  • Listing ID: 32908750

  • Date on Market: 8/21/2024

  • Last Updated:

  • Address: 5231 South St, Nacogdoches, TX 75964