This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

5250 Dundee Rd
Winter Haven, FL 33884
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
2,640 SF
Building Class
F
Year Built
1970
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
2,640 SF
Building FAR
0.16
Lot Size
0.38 AC
Zoning
C4

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
26-28-26-000000-012100
Land Assessment
$50,322
Improvements Assessment
$259,523
Total Assessment
$309,845
  • Listing ID: 11340499

  • Date on Market: 1/23/2018

  • Last Updated:

  • Address: 5250 Dundee Rd, Winter Haven, FL 33884