This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

564 S Dora St
Ukiah, CA 95482

Building Size
22,000 SF
Building Class
C
Year Built
1950
Percent Leased
100%
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
22,000 SF
Building FAR
0.49
Lot Size
1.04 AC

Parcel Number
001-291-33-00
Land Assessment
$326,565
Improvements Assessment
$707,576
Total Assessment
$1,034,141
  • Listing ID: 28642610

  • Date on Market: 6/2/2023

  • Last Updated:

  • Address: 564 S Dora St, Ukiah, CA 95482