This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

57 S Main St
Strawberry, AR 72469
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Freestanding
Building Size
2,475 SF
Building Class
C
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
840-00004-000-C
Land Assessment
$700
Improvements Assessment
$16,919
Total Assessment
$17,619
  • Listing ID: 8265720

  • Date on Market: 7/21/2017

  • Last Updated:

  • Address: 57 S Main St, Strawberry, AR 72469