This Land Property is no longer advertised on LoopNet.com.

6255 Aviation Cir
Loveland, CO 80538
Land For Sale · 0.63 AC

• Warehouse
Total Lot Size 0.63 AC
No. Stories 1
Zoning PD

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
86273-29-002
Land Assessment
$67,095
Improvements Assessment
$462,645
Total Assessment
$529,740
  • Listing ID: 7362564

  • Date on Market: 5/24/2017

  • Last Updated:

  • Address: 6255 Aviation Cir, Loveland, CO 80538