This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

67 E Jefferson St
Jefferson, OH 44047
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
2,152 SF
Building Class
C
Year Built
1876
Tenancy
Single
Building Height
2 Stories
Typical Floor Size
1,076 SF
Building FAR
0.11
Lot Size
0.47 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
260210018700
Land Assessment
$12,850
Improvements Assessment
$20,860
Total Assessment
$33,710
  • Listing ID: 30377450

  • Date on Market: 12/15/2023

  • Last Updated:

  • Address: 67 E Jefferson St, Jefferson, OH 44047