This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

77 E Second St
Oswego, NY 13126
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Restaurant
Building Size
3,298 SF
Building Class
C
Year Built
1950
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Building FAR
0.65
Lot Size
0.12 AC
Zoning
TB - Commercial

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
351200-128-047-0003-012-000-0000
Land Assessment
$28,600
Improvements Assessment
$266,400
Total Assessment
$295,000
  • Listing ID: 30337818

  • Date on Market: 12/11/2023

  • Last Updated:

  • Address: 77 E Second St, Oswego, NY 13126