This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

411 N 7th St
Steubenville, OH 43952
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Funeral Home
Building Size
3,536 SF
Building Class
C
Year Built
1920
Building Height
2 Stories
Building FAR
1.05
Lot Size
0.08 AC
Frontage
20’ on 7TH ST

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
07-05035-000
Land Assessment
$833
Improvements Assessment
$252
Total Assessment
$1,085
  • Listing ID: 6378653

  • Date on Market: 3/21/2017

  • Last Updated:

  • Address: 411 N 7th St, Steubenville, OH 43952