This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

805 E Lincolnway
Minerva, OH 44657
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
4,312 SF
Building Class
C
Year Built
1875
Building Height
2 Stories
Typical Floor Size
2,156 SF
Building FAR
0.28
Lot Size
0.35 AC
Zoning
Business

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
10016297
Land Assessment
$35,280
Improvements Assessment
$60,970
Total Assessment
$96,250
  • Listing ID: 25265339

  • Date on Market: 3/16/2022

  • Last Updated:

  • Address: 805 E Lincolnway, Minerva, OH 44657