This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

84 W Foster Maineville Rd
Maineville, OH 45039
Office Property For Sale

Investment Highlights

  • Price Drop

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
1,344 SF
Building Class
B
Year Built
1900
Tenancy
Single
Building Height
2 Stories
Typical Floor Size
672 SF
Building FAR
0.12
Lot Size
0.25 AC
Zoning
B-2 - Commercial/Business

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
16-04-476-037
Land Assessment
$10,980
Improvements Assessment
$38,990
Total Assessment
$49,970
  • Listing ID: 36897599

  • Date on Market: 7/24/2025

  • Last Updated:

  • Address: 84 W Foster Maineville Rd, Maineville, OH 45039