This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

8604 Rockaway Blvd
Ozone Park, NY 11416
86-04 Rockaway Blvd, Ozone Park, NY 11416 · Retail Property For Sale

Attachments

Survey

Property Facts

Property Type
Retail
Building Size
1,760 SF
Building Class
B
Year Built
1991
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.16
Lot Size
0.26 AC
Zoning
R5
Frontage
129’ on ROCKAWAY BLVD

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
09059-0033
Land Assessment
$97,200
Improvements Assessment
$100,170
Total Assessment
$197,370
  • Listing ID: 7437293

  • Date on Market: 5/30/2017

  • Last Updated:

  • Address: 8604 Rockaway Blvd, Ozone Park, NY 11416