This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1 E Main St
West Jefferson, OH 43162
Huntington Bank · Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Bank
Building Size
3,780 SF
Building Class
C
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.12
Lot Size
0.73 AC
Zoning
C2
Parking
53 Spaces

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Numbers
Multiple
  • 10-00826.000
  • 10-00825.000
  • 10-00830.000
  • 10-00829.000
  • 10-00828.000
  • 10-00827.000
Land Assessment
$39,830
Improvements Assessment
$96,700
Total Assessment
$136,530
  • Listing ID: 3710268

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 1 E Main St, West Jefferson, OH 43162