This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

95 N Lisbon St
Carrollton, OH 44615
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
13,016 SF
Building Class
C
Year Built
1936
Tenancy
Multiple
Building Height
2 Stories
Typical Floor Size
6,508 SF
Building FAR
3.32
Lot Size
0.09 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Numbers
Multiple
  • 10-0000507.000
  • 10-0001449.000
  • 10-0001450.000
  • 10-0000838.000
  • 10-0001448.000
Land Assessment
$29,810
Improvements Assessment
$131,430
Total Assessment
$161,240
  • Listing ID: 24291703

  • Date on Market: 10/14/2021

  • Last Updated:

  • Address: 95 N Lisbon St, Carrollton, OH 44615