This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

980 Saratoga St
Boston, MA 02128

Building Size
2,584 SF
Year Built
1992
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.34
Lot Size
0.17 AC

Parcel Number
EBOS-000000-000001-001622
Land Assessment
$118,200
Improvements Assessment
$422,300
Total Assessment
$540,500
  • Listing ID: 27478725

  • Date on Market: 1/10/2023

  • Last Updated:

  • Address: 980 Saratoga St, Boston, MA 02128