This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1707 N Park Ave
Warren, OH 44483
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Bar
Building Size
1,627 SF
Building Class
C
Year Built
1935
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.11
Lot Size
0.35 AC
Zoning
Commercial
Frontage
100’ on N Park Ave

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Numbers
Multiple
  • 39-219165
  • 39-219166
Land Assessment
$5,890
Improvements Assessment
$390
Total Assessment
$6,280
  • Listing ID: 4764946

  • Date on Market: 10/31/2016

  • Last Updated:

  • Address: 1707 N Park Ave, Warren, OH 44483