This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

2293-2297 S Irby St
Florence, SC 29505
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Building Size
10,655 SF
Building Class
B
Year Built
1975
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Building FAR
0.03
Lot Size
9.00 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Numbers
Multiple
  • 00150-01-134
  • 00150-01-128
  • 00150-01-010
Land Assessment
$17,051
Improvements Assessment
$9,896
Total Assessment
$26,947
  • Listing ID: 3666189

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 2293-2297 S Irby St, Florence, SC 29505