Log In/Sign Up
Your email has been sent.
TBD N Meadows Dr
Castle Rock, CO 80109
Lot 3-2 · Land For Sale
·
15.08 AC

Property Facts
| Sale Type | Investment | Property Subtype | Commercial |
| No. Lots | 6 | Total Lot Size | 15.08 AC |
| Property Type | Land |
| Sale Type | Investment |
| No. Lots | 6 |
| Property Type | Land |
| Property Subtype | Commercial |
| Total Lot Size | 15.08 AC |
6 Lots Available
Lot 1
| Price | $2,558,061 | Lot Size | 2.35 AC |
| Price Per AC | $1,088,536.60 |
| Price | $2,558,061 |
| Price Per AC | $1,088,536.60 |
| Lot Size | 2.35 AC |
Lot 6E-3B
| Price | $783,569 | Lot Size | 0.95 AC |
| Price Per AC | $824,809.47 |
| Price | $783,569 |
| Price Per AC | $824,809.47 |
| Lot Size | 0.95 AC |
Lot 6-A-1D
| Price | $878,126 | Lot Size | 1.06 AC |
| Price Per AC | $828,420.75 |
| Price | $878,126 |
| Price Per AC | $828,420.75 |
| Lot Size | 1.06 AC |
Lot 6-A-1D-1A
| Lot Size | 7.84 AC |
| Lot Size | 7.84 AC |
Lot 6G-3A-2
| Price | $1,024,819 | Lot Size | 1.23 AC |
| Price Per AC | $833,186.18 |
| Price | $1,024,819 |
| Price Per AC | $833,186.18 |
| Lot Size | 1.23 AC |
Lot 6G-3B
| Price | $1,370,572 | Lot Size | 1.65 AC |
| Price Per AC | $830,649.70 |
| Price | $1,370,572 |
| Price Per AC | $830,649.70 |
| Lot Size | 1.65 AC |
1 of 2
Videos
Matterport 3D Exterior
Matterport 3D Tour
Photos
Street View
Street
Map