This Land Property is no longer advertised on LoopNet.com.

US 224
Findlay, OH 45840
US 224 & CR 236 - Legacy Corner · Land For Sale · 7.13 AC

• Hotel
Total Lot Size 7.13 AC
Cross Streets CR 236
Zoning B-3 Commercial

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Numbers
Multiple
  • 63-0001020796
  • 63-0001020795
  • 63-0001026421
Land Assessment
$231,900
Improvements Assessment
$162,300
Total Assessment
$394,200
  • Listing ID: 3900233

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: US 224, Findlay, OH 45840