This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

111 Market St E
Fayetteville, TN 37334
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Restaurant
Building Size
2,088 SF
Year Built/Renovated
1984/2020
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.95
Lot Size
0.05 AC
Zoning
CS
Frontage
24’ on Market St

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
079E-T-005.00
Land Assessment
$10,880
Improvements Assessment
$64,240
Total Assessment
$75,120
  • Listing ID: 27403230

  • Date on Market: 12/29/2022

  • Last Updated:

  • Address: 111 Market St E, Fayetteville, TN 37334