This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

113 W 6 th St
Wells, NV 89835
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Freestanding
Building Size
5,185 SF
Building Class
C
Year Built
1979
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.34
Lot Size
0.35 AC
Zoning
GC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
002-530-004
Land Assessment
$4,912
Improvements Assessment
$27,308
Total Assessment
$32,220
  • Listing ID: 3665830

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 113 W 6 th St, Wells, NV 89835