This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

24 Schooleys Mountain Rd
Long Valley, NJ 07853
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Bank
Building Size
1,200 SF
Building Class
C
Year Built
1958
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Building FAR
0.06
Lot Size
0.50 AC
Zoning
C1

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
38-00027-0000-00023
Land Assessment
$302,500
Improvements Assessment
$130,200
Total Assessment
$432,700
  • Listing ID: 3739838

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 24 Schooleys Mountain Rd, Long Valley, NJ 07853