Log In/Sign Up
Your email has been sent.
3011-3017 Greenmount Ave
Baltimore, MD 21218

Building Size
6,848 SF
Building Class
C
Year Built
1920
Percent Leased
Vacant
Building Height
2 Stories
Typical Floor Size
3,424 SF
Building FAR
1.80
Lot Size
0.09 AC
Zoning
C-1
Property Taxes
| Parcel Number | 4076A-001 | Improvements Assessment | $102,700 |
| Land Assessment | $20,400 | Total Assessment | $123,100 |
Property Taxes
Parcel Number
4076A-001
Land Assessment
$20,400
Improvements Assessment
$102,700
Total Assessment
$123,100
1 of 2
Videos
Matterport 3D Exterior
Matterport 3D Tour
Photos
Street View
Street
Map