This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

3788 S Orlando Dr
Sanford, FL 32773
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Fast Food
Building Size
3,861 SF
Building Class
B
Year Built
2000
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Building FAR
0.06
Lot Size
1.48 AC
Zoning
GC2
Parking
50 Spaces
Frontage
83’ on Orlando Dr

Parcel Number
11-20-30-518-0000-0010
Land Assessment
$1,611,725
Improvements Assessment
$626,607
Total Assessment
$2,238,332
  • Listing ID: 3789176

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 3788 S Orlando Dr, Sanford, FL 32773