This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

4605 Nowata Rd
Bartlesville, OK 74006
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Garden Center
Building Size
1,120 SF
Building Class
C
Year Built
1980
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.04
Lot Size
0.61 AC
Zoning
AA1
Parking
22 Spaces (19.64 Spaces per 1,000 SF Leased)
Frontage
129’ on Us-60 Hwy

Amenities

  • Pylon Sign

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
0026517
Land Assessment
$23,389
Improvements Assessment
$13,691
Total Assessment
$37,080
  • Listing ID: 26879366

  • Date on Market: 10/18/2022

  • Last Updated:

  • Address: 4605 Nowata Rd, Bartlesville, OK 74006