This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

470-480 Del Norte Ave
Yuba City, CA 95991
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
4,615 SF
Building Class
B
Year Built
1971
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
4,615 SF
Building FAR
0.28
Lot Size
0.38 AC
Zoning
R3

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
51-361-014
Land Assessment
$191,495
Improvements Assessment
$239,076
Total Assessment
$430,571
  • Listing ID: 3677027

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 470-480 Del Norte Ave, Yuba City, CA 95991