This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

613 E F St
Oakdale, CA 95361
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Service Station
Building Size
1,550 SF
Building Class
C
Year Built
1970
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.16
Lot Size
0.22 AC
Zoning
C-2
Parking
6 Spaces
Frontage
99’ on East F St

Amenities

  • Corner Lot

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
129-11-14
Land Assessment
$136,703
Improvements Assessment
$1,163,646
Total Assessment
$1,300,349
  • Listing ID: 12688031

  • Date on Market: 5/27/2018

  • Last Updated:

  • Address: 613 E F St, Oakdale, CA 95361