This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

7349 Davis Rd
West Falls, NY 14170
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
3,300 SF
Building Class
C
Year Built
1979
Building FAR
0.08
Lot Size
0.98 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
143400-213-000-0002-025-110
Land Assessment
$9,000
Improvements Assessment
$39,700
Total Assessment
$48,700
  • Listing ID: 7039694

  • Date on Market: 5/3/2017

  • Last Updated:

  • Address: 7349 Davis Rd, West Falls, NY 14170