This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

745 Townside Rd SW
Roanoke, VA 24014
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Freestanding
Building Size
15,000 SF
Building Class
C
Year Built
1969
Building Height
1 Story
Building FAR
0.09
Lot Size
3.99 AC
Zoning
Retail

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
5490307
Land Assessment
$354,600
Improvements Assessment
$151,300
Total Assessment
$505,900
  • Listing ID: 3809113

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 745 Townside Rd SW, Roanoke, VA 24014