This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

77-83 Broadway Blvd
Fairfax, CA 94930

Building Size
3,856 SF
Building Class
C
Year Built
1950
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Building FAR
0.59
Lot Size
0.15 AC

Amenities

  • Corner Lot

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
002-115-01
Land Assessment
$58,840
Improvements Assessment
$80,905
Total Assessment
$139,745
  • Listing ID: 21177797

  • Date on Market: 10/8/2020

  • Last Updated:

  • Address: 77-83 Broadway Blvd, Fairfax, CA 94930