This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

14280 Danielson St
Poway, CA 92064
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
3,150 SF
Building Class
B
Year Built
2002
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
3,150 SF
Slab To Slab
10’
Building FAR
1.00
Lot Size
0.07 AC
Zoning
C, Poway

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
323-480-23
Land Assessment
$233,465
Improvements Assessment
$769,375
Total Assessment
$1,002,840
  • Listing ID: 22154941

  • Date on Market: 2/3/2021

  • Last Updated:

  • Address: 14280 Danielson St, Poway, CA 92064