This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

260 E Ojai Ave
Ojai, CA 93023
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
1,350 SF
Building Class
C
Year Built
1917
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
1,350 SF
Building FAR
1.03
Lot Size
0.03 AC
Zoning
C1

Amenities

  • Signage

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
021-0-140-410
Land Assessment
$270,608
Improvements Assessment
$566,111
Total Assessment
$836,719
  • Listing ID: 19715200

  • Date on Market: 5/29/2020

  • Last Updated:

  • Address: 260 E Ojai Ave, Ojai, CA 93023