This Land Property is no longer advertised on LoopNet.com.

5319 Crestway Rd
San Antonio, TX 78239
Land For Sale · 10.07 AC

• Trailer or Camper Park
Total Lot Size 10.07 AC
Zoning C-2; MF-33

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
13802-002-0063
Land Assessment
$460,540
Improvements Assessment
$24,192,420
Total Assessment
$24,652,960
  • Listing ID: 3875734

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 5319 Crestway Rd, San Antonio, TX 78239